Wąż gazowy wysokiego ciśnienia reduktora Monocontrol Duocontrol
Opis
Wąż gazowy 40 cm W21,8 / M20x1,5 do kampera i przyczepy kempingowej
Wąż gazowy to elastyczny przewód wysokiego ciśnienia przeznaczony do instalacji LPG w kamperach, przyczepach kempingowych i zabudowach turystycznych. Służy do połączenia butli gazowej z reduktorem lub elementem instalacji gazowej wyposażonym w odpowiednie przyłącze M20x1,5.
Długość 40 cm sprawia, że przewód dobrze sprawdza się w standardowych schowkach gazowych, gdzie potrzebne jest krótkie i wygodne połączenie pomiędzy butlą a reduktorem.
Najważniejsze zalety
- wąż gazowy wysokiego ciśnienia HP,
- długość 40 cm,
- przyłącze do butli W21,8 × 1/14",
- przyłącze do reduktora M20x1,5,
- przeznaczony do instalacji LPG w kamperach i przyczepach,
Specyfikacja
- Typ: wąż gazowy wysokiego ciśnienia
- Długość: 40 cm
- Wlot: W21,8 × 1/14"
- Wylot: M20x1,5 / M20 × 150
- Zastosowanie: instalacje gazowe LPG
- Do pojazdów: kampery, przyczepy kempingowe, zabudowy turystyczne
- Rodzaj gazu: LPG / propan-butan
Zastosowanie
Wąż przeznaczony jest do połączenia butli gazowej z reduktorem w instalacji LPG pojazdu campingowego. Sprawdzi się przy zasilaniu urządzeń gazowych w kamperze lub przyczepie, takich jak kuchenka, ogrzewanie, bojler czy lodówka absorpcyjna, pod warunkiem zgodności całej instalacji z wymaganymi przyłączami.
Ważne przed zakupem
Przed montażem należy porównać typ gwintu przy butli oraz przy reduktorze. Ten przewód ma przyłącza W21,8 × 1/14" oraz M20x1,5, dlatego nie będzie pasował do każdej instalacji gazowej. W instalacjach LPG elementy gazowe powinny być montowane zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i wymaganiami producenta pojazdu lub urządzenia.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się