Zlew z pokrywą Dometic SNG 4133 zlewozmywak
Opis
Z pokrywą ze szkła bezpiecznego odpornego na temperaturę, modele SNG 4237 i SNG 4244 z otworem na baterię (ø 39 mm), nr art. 41 555 (złącze nie wchodzi w skład zestawu).
Dane techniczne
| Producent | Dometic |
| Długość | 33.5 |
| Marka | Dometic |
| Nazwa pomocnicza | Zatopić sng |
| Szerokość | 41.0 |
| Waga brutto | 4,5 kg |
| Waga netto | 2,7 kg |
| Rodzaj | Sng 4133 |
| Głębokość instalacji | 12,4 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się