Zastawa stołowa Serenade
Opis
Prosta seria naczyń w zestawie z wysokiej jakości melaminy w okazyjnej cenie.
16-częściowa. Zestaw zawiera:
- 4 talerze obiadowe ø 25 cm
- 4 talerze do zupy ø 21 cm
- 4 talerze deserowe ø 20 cm
- 4 kubki o pojemności: 300 ml
Dane techniczne
| Producent | Bruner |
| Seria | Serenada |
| Marka | Bruner |
| Nazwa pomocnicza | Seria zastawy stołowej serenade |
| Rodzaj naczynia | 16-częściowy zestaw naczyń |
| Waga brutto | 2,2 kg |
| Waga netto | 2,2 kg |
| Kolor | Biały |
| Kolor drugi | Czarny |
| Wymiar pakowania | 39 × 25,5 × 11 cm |
| Materiał | Melamina |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się