Zaślepka stelaża system Easysystem
Opis
Nadaje się do easysystem.
Dane techniczne
| Producent | Linia aluminiowa |
| Marka | Alu-line |
| Nazwa pomocnicza | Szybowce podłogowe |
| Waga brutto | 0,01 kg |
| Waga netto | 11g |
| Wymiar pakowania | 10,3 × 5,9 × 2,8 cm |
| Średnica | 19.0 |
| Materiał | Plastikowy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się