Zacisk obejma blokada rurki 22/19 mm EasySystem Alu-line
Opis
Rozmiar: 22/19 mm
1 szt. (zam zacisk, bez rurki)
Dane techniczne
| Producent | Linia aluminiowa |
| Marka | Alu-line |
| Nazwa pomocnicza | Obudowa zastępcza |
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 37g |
| Rodzaj | Ø 22/19 mm |
| Wymiar pakowania | 9,8 × 5,7 × 4,6 cm |
| Średnica | 22.0 |
| Materiał | Plastikowy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się