Wlew wody z lejkiem gniazdo z klapką i kluczem
Opis
Wlew wody z lejkiem przyczepy kempingowej i kampera
Dzięki zintegrowanemu lejkowi wodę można bezpiecznie napełnić z prawie każdego pojemnika. Łącznik pod rurę odpływową o średnicy ø 40 mm. Dostępny na naszych innych ofertach.Klapy do napełniania wodą ze zintegrowanym lejkiem, który można łatwo włożyć do obudowy. Za pomocą lejka można łatwo wlać wodę do prawie wszystkich pojemników bez użycia węża czy specjalnego dziubka. Nadaje się do przyczep kempingowych, kamperów, łodzi, pojazdów do przewozu koni itp.
W komplecie z ramą wewnętrzną, szablonem montażowym i śrubami.
Klapka zamykana na klucz daję bezpieczeństwo na kempingu.
Montaż: Klapy serwisowe są łatwe w montażu. Wytnij otwór w ścianie przyczepy według dostarczonego szablonu, uszczelnij uszczelniaczem butylowym Dekaseal 8936. Śruby są w zestawie. Wymiary wycięcia 135 x 99 mm.
Dane techniczne
| Producent | Towarzystwo ckw dla |
| Nazwa pomocnicza | Klapa wlewu wody |
| Szerokość | 135.0 |
| Waga brutto | 0,42 kg |
| Waga netto | 415g |
| Wysokość | 99.0 |
| Kolor | Biały |
| Wymiar pakowania | 17,3 × 13,1 × 12 cm |
| Grubość ścianki | 16mm |
| Zakres grubości ściany | 16-40mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się