Wąż powietrzny Quick'n Easy
Opis
Wąż powietrza do namiotu częściowego Quick'n Easy Air.
Dane techniczne
| Producent | Markizy dorema gmbh |
| Długość | 800.0 |
| Marka | Starcamp |
| Nazwa pomocnicza | Wąż powietrzny quick'n easy air |
| Waga brutto | 1,7 kg |
| Waga netto | 1,5 kg |
| Wysokość | 1100.0 |
| Wymiar pakowania | 120×110×80 cm |
| Długość | 1200.0 |
| Rodzaj / model | Quick'n easy air 325 |
| Rozmiar ogólny | 325 |
| Materiał | Poliester pes |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się