Umywalka zlew prostokątna Comet 350 × 280 × 120 mm
Opis
Wsuń głęboko tłoczone koryto, szczególnie odpowiednie do furgonów i małych pojazdów rekreacyjnych. Odpływ: 3/4"
Dane techniczne
| Producent | Kometa/killian |
| Długość | 280.0 |
| Nazwa pomocnicza | Zlew mini prostokątny |
| Szerokość | 350.0 |
| Waga brutto | 0,45 kg |
| Waga netto | 450g |
| Wysokość | 120.0 |
| Kolor | Biały |
| Wymiar pakowania | 35×28×12 cm |
| Materiał | Polistyren ps, |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się