Umywalka zlew owalna okrągła290 × 120 mm
Opis
Do montażu w blacie (bez armatury odpływowej). Odpływ: 3/4"
Dane techniczne
| Producent | Kometa/killian |
| Długość | 120.0 |
| Nazwa pomocnicza | Okrągła wkładka |
| Waga brutto | 0,26 kg |
| Waga netto | 254g |
| Kolor | Biały |
| Wymiar pakowania | 29,1 × 28,7 × 11,7 cm |
| Średnica | 290.0 |
| Materiał | Polistyren ps, |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się