Umywalka zlew owalna okrągła nierdzewna INOX 33x15
Opis
Z króćcem odpływowym do montażu w blacie. Odpływ: 3/4"
Dane techniczne
| Producent | Kometa/killian |
| Długość | 150.0 |
| Nazwa pomocnicza | Okrągła wkładka |
| Waga brutto | 0,85 kg |
| Waga netto | 846g |
| Wymiar pakowania | 33,9 × 33,9 × 16,3 cm |
| Średnica | 335.0 |
| Materiał | Stal nierdzewna |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się