Umywalka zlew owalna okrągła nierdzewna INOX 29×12
Opis
Z króćcem odpływowym do montażu w blacie. Odpływ: 3/4"
Dane techniczne
| Producent | Kometa/killian |
| Długość | 120.0 |
| Nazwa pomocnicza | Okrągła wkładka |
| Waga brutto | 0,65 kg |
| Waga netto | 630g |
| Wymiar pakowania | 30,9 × 28,8 × 13,3 cm |
| Średnica | 295.0 |
| Materiał | Stal nierdzewna |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się