Umywalka zlew owalna okrągła 450 × 275 × 150 mm
Opis
Do instalacji w blacie. Odpływ: 3/4"
Dane techniczne
| Producent | Kometa/killian |
| Długość | 275.0 |
| Nazwa pomocnicza | Taca owalna |
| Szerokość | 450.0 |
| Waga brutto | 0,36 kg |
| Waga netto | 364g |
| Wysokość | 150.0 |
| Kolor | Biały |
| Wymiar pakowania | 43,8 × 27,6 × 13,8 cm |
| Materiał | Polistyren ps, |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się