Thetford N4112A, 12/230 V/gaz 30 mbar
Opis
Lodówki serii 4 firmy Thetford robią kilka kroków naprzód w zakresie łatwości obsługi: wszystkie urządzenia są wyposażone w automatyczny wybór energii dzięki inteligentnej, opatentowanej elektronice, samoregulującemu zasilaczowi o napięciu wejściowym Zapewnione jest 200 - 250 woltów. Oznacza to, że możesz mieć pewność, że chłodzenie trwa cały czas. Lodówki są kompatybilne z magistralą CI, dzięki czemu można nimi sterować za pomocą centralnego wyświetlacza w pojeździe. Seria jest nadal dostępna w 2 wersjach: elektryczna wersja LED N4000 E+ oraz komfortowa wersja N4000 A z dotykowym wyświetlaczem LCD. Wąski, a jednocześnie bardzo przestronny wariant N4142 nadaje się do sytuacji instalacyjnych o niewielkiej szerokości.
Cechy:
- Automatyczny wybór energii li >
- 2 kształty drzwi: płaskie i zakrzywione
- Możliwość obsługi magistrali CI w standardzie
- gotowe do podłączenia na 12 / 230 V i gaz (30 mbar)< li>pierwszej klasy Wydajność chłodnicza
- 3 lata gwarancji
- Zawiasy w drzwiach można wymieniać po prawej i lewej stronie
- Oświetlenie wewnętrzne
- Wyświetlacz typu energii i kodu błędu
- Elektryczny zapłon i zawór gazowy
- Modele N4145 A, N4150 A i N4175 A z osobnymi drzwiami do komory zamrażarki
Duży i szeroki ekran dotykowy z wyraźnymi ikonami. Po użyciu panelu sterowania wyświetlacz gaśnie.
* Średnie zużycie w temperaturze otoczenia 25 ºC
Dane techniczne
| Producent | Thetford |
| Długość | 62.8 |
| Marka | Thetford |
| Nazwa pomocnicza | Lodówka thetford |
| Szerokość | 52.5 |
| Waga brutto | 28kg |
| Waga netto | 24kg |
| Wysokość | 82.1 |
| Rodzaj | Lcd |
| Pojemność | 113l |
| Napięcie nominalne | 12v, 230v |
| Moc | 140w |
| Model | N4112 a |
| Komora zamrażarki | 14l |
| Ciśnienie operacyjne | 30 mbar |
| Strona | Ogranicznik drzwi po lewej stronie |
| Zużycie gazu | 14,8 g/godz. |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się