Taśma dwustronna rzep 3M
Opis
Zdejmowany, przezroczysty system mocowania. Zastępuje tradycyjne połączenia mechaniczne takie jak śruby czy otwory. Samoprzylepne podłoże dla łatwej instalacji bez użycia narzędzi. Można otwierać i zamykać do 1000 razy. Wodoodporny. Nadaje się do wewnątrz i na zewnątrz. 4 paski każdy 1,9 x 10 x 0,35 cm.
Dane techniczne
| Producent | Urodzony ltd |
| Marka | 3m |
| Nazwa pomocnicza | System mocowania |
| Szerokość | 1.9 |
| Waga brutto | 0,03 kg |
| Waga netto | 15g |
| Wysokość | 0.35 |
| Rodzaj | Zaawansowana technologia 3m™ dual lock |
| Wymiar pakowania | 20 × 12 × 0,4 cm |
| Długość | 10.0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się