Szpilka dolna stelaża system Easysystem
Opis
Nadaje się do easysystem.
Dane techniczne
| Producent | Linia aluminiowa |
| Marka | Alu-line |
| Nazwa pomocnicza | Końcówka do ziemi |
| Waga brutto | 0,03 kg |
| Waga netto | 30g |
| Wymiar pakowania | 17 × 10,8 × 4,6 cm |
| Średnica | 25.0 |
| Materiał | Plastik, metal |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się