Szpilka dolna stelaża przedsionka system Easysystem 22mm
Opis
Szpilka dolna stelaża system Easysystem Alu-Line
Dolna szpilka stelaża do systemu Easysystem Alu-Line stosowanego w przedsionkach i namiotach do przyczep kempingowych oraz kamperów.
Dane techniczne
| Producent | Linia aluminiowa |
| Marka | Alu-line |
| Nazwa pomocnicza | Końcówka do ziemi |
| Waga brutto | 0,03 kg |
| Waga netto | 27g |
| Wymiar pakowania | 10,6 × 5,9 × 5,4 cm |
| Średnica | 22.0 |
| Materiał | Plastik, metal |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się