Szpic stelaża system Easysystem
Opis
Nadaje się do easysystem.
Dane techniczne
| Producent | Linia aluminiowa |
| Marka | Alu-line |
| Nazwa pomocnicza | Długopis |
| Waga brutto | 0,03 kg |
| Waga netto | 32g |
| Wymiar pakowania | 10,3 × 8,3 × 2,6 cm |
| Średnica | 19.0 |
| Materiał | Plastik, stal |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się