Stalowy słupek gankowy, rozmiar 04-08
Opis
Stalowe pręty gankowe 22 mm dla efektu ganku.
Dane techniczne
| Producent | Markizy dorema gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Słup na werandzie |
| Waga brutto | 1,5 kg |
| Waga netto | 1,5 kg |
| Wymiar pakowania | 120×26×11 cm |
| Średnica | 22.0 |
| Rozmiar ogólny | 04-08 |
| Materiał | Ukradłem |
| Zakres rozmiarowy | 1200 – 2150mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się