Stalowy słupek baldachimu, 04-09
Opis
Słupek do baldachimu (stal, 22 mm) do zwisu dachu.
Dane techniczne
| Producent | Markizy dorema gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Baldachim |
| Waga brutto | 1 kg |
| Waga netto | 1 kg |
| Średnica | 22.0 |
| Rozmiar ogólny | 04-09 |
| Materiał | Ukradłem |
| Zakres rozmiarowy | 1150 – 2100mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się