Słupek ganek FTP, rozmiar 04-08
Opis
Pręt gankowy (GRP, 25,5 mm) dla efektu ganku.
Dane techniczne
| Rozszerzalny z przedłużenia do | 115-210cm |
| Średnica masy | 25.5 |
| Dostawca | Markizy dorema gmbh |
| Waga brutto | 200 gramów |
| Waga netto | 0,2 kg |
| Wymiar pakowania | 120×15×2cm |
| Rozmiar ogólny | 04-08 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym grp |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się