Słupek do ganku stalowego, rozmiar 15-19
Opis
Stalowe pręty gankowe 22 mm dla efektu ganku.
Dane techniczne
| Producent | Markizy dorema gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Słup na werandzie |
| Waga brutto | 1,5 kg |
| Waga netto | 1,5 kg |
| Wymiar pakowania | 120×26×13cm |
| Średnica | 22.0 |
| Rozmiar ogólny | 15-19 |
| Materiał | Ukradłem |
| Zakres rozmiarowy | 2700 – 3550mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się