Słupek do baldachimu alu, 17-19
Opis
Słup zadaszenia (aluminium, 25 mm) do zwisu dachu.
Dane techniczne
| Producent | Markizy dorema gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Baldachim |
| Waga brutto | 0,5 kg |
| Waga netto | 0,5 kg |
| Średnica | 25.0 |
| Rozmiar ogólny | 17-19 |
| Materiał | Aluminium |
| Zakres rozmiarowy | 2900 – 3600mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się