Słupek dachowy stalowy 28mm, <250 cm
Opis
Słup dachowy (stal) do stabilizacji i wzmocnienia.
Dane techniczne
| Producent | Markizy dorema gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Słupek dachowy |
| Waga brutto | 1,5 kg |
| Waga netto | 1,5 kg |
| Wymiar pakowania | 120×26×16cm |
| Średnica | 28.0 |
| Materiał | Ukradłem |
| Zakres rozmiarowy | 1850 – 2500mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się