Słup teleskopowy M
Opis
Lekkie i teleskopowe kije do Twoich plandek, plandek i markiz. 3 segmenty są rozsuwane i mocowane zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Uwaga: w zależności od użytego materiału te kijki są przeznaczone do lekkich (!) zastosowań.
Dane techniczne
| Producent | Pp innovative systems gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Drążek teleskopowy |
| Waga brutto | 0,62 kg |
| Waga netto | 0,6 kg |
| Wymiar pakowania | 93×3×3cm |
| Rozmiar ogólny | M |
| Materiał | Aluminium |
| Zakres rozmiarowy | 95 - 235 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się