Słup dachowy stalowy 25mm, 250-300cm
Opis
Słup dachowy (stal) do stabilizacji i wzmocnienia.
Dane techniczne
| Producent | Markizy dorema gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Słupek dachowy |
| Waga brutto | 2,5 kg |
| Waga netto | 2,5 kg |
| Wymiar pakowania | 120×26×13cm |
| Średnica | 25.0 |
| Materiał | Ukradłem |
| Zakres rozmiarowy | 2500-3000mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się