Skylight VisionStar M pro 2
Opis
- może być podnoszony w sposób ciągły do 50°
- bardzo płaski daszek
- znacznie zmniejszony hałas podczas podróży i przeciągów
- podwójna rama dla lepszej izolacji
- wysoka ochrona przed promieniowaniem UV dzięki przyciemnianemu materiałowi kaptura
Dane techniczne lamp LED:
- Barwa światła ciepła biała (3000 K)
- Nomin. Użyteczny strumień świetlny: 2 x 490 lm
- Napięcie sieciowe: 12 V DC
- Zużycie: 2 x 4 kW/h
- Nominalna żywotność: 50 000 h ul>
Dane techniczne
| Producent | Mpk |
| Długość | 570.0 |
| Nazwa pomocnicza | Okap dachowy visionstar m pro 2 |
| Szerokość | 565.0 |
| Waga brutto | 4kg |
| Waga netto | 3,96 kg |
| Wysokość | 80.0 |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj | Visionstar m na 2 diody led |
| Wymiar pakowania | 57 × 56,5 × 3,5 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Rozmiar ogólny | M |
| Wysokość nad dachem | 80mm |
| Grubość dachu | 25-60mm |
| Rozmiar pokrywy | 490x470mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się