Skylight VisionStar L pro
Opis
Atrakcyjny okap dachowy z przydymionego szkła z podwójnymi szybami i atrakcyjną ramą wewnętrzną z podwójnymi zakładkami.
- Bardzo prosta obsługa jedną ręką dzięki rączce wygiętej
- Bezstopniowa regulacja do 55°
- Automatyczne blokowanie/odblokowywanie
- aerodynamiczny kaptur
- niski poziom hałasu podczas jazdy
- nowoczesna rama wewnętrzna z podwójnymi zakładkami
- Kaptur ze szkła dymionego dla lepszej ochrony przed promieniowaniem UV
- Ciągła wentylacja do 150 cm2
Dane techniczne lamp LED:
- Barwa światła ciepła biel (3000 K)
- nomin. Użyteczny strumień świetlny: 2 x 590 lm
- Napięcie sieciowe: 12 V DC
- Zużycie: 2 x 6 kW/h
- Nominalna żywotność: 50 000 h ul>
Dane techniczne
| Producent | Mpk |
| Długość | 650.0 |
| Nazwa pomocnicza | Okap dachowy visionstar l pro |
| Szerokość | 872.0 |
| Waga brutto | 8,5 kg |
| Waga netto | 8,49 kg |
| Wysokość | 105.0 |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj | Visionstar l na led |
| Wymiar pakowania | 87,2 × 65 × 3,7 cm |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Rozmiar ogólny | Domyślna |
| Wysokość nad dachem | 105mm |
| Grubość dachu | 25-60mm |
| Rozmiar pokrywy | 815x707mm |
| Wymuszona wentylacja | – |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się