Safe Lock Storm 3 szt. - Zestaw 3 szt. do Air
Opis
Paski burzowe (3 sztuki) do markiz Maribor, Horizon, Octavia i Luxor.
Dane techniczne
| Producent | Markizy dorema gmbh |
| Długość | 50.0 |
| Nazwa pomocnicza | Burzowy pas bezpieczeństwa safe lock |
| Szerokość | 2320.0 |
| Waga brutto | 2,2 kg |
| Waga netto | 2,2 kg |
| Wysokość | 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiar pakowania | 41×24×23cm |
| Materiał | 100% poliester pes |
| Materiał | Plastik, metal |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się