Rurki przedsionka 2 szt EasySystem
Opis
Zapewnia idealne dopasowanie i optymalne napięcie markizy.
Dane techniczne
| Producent | Linia aluminiowa |
| Nazwa pomocnicza | Pręt 2 części |
| Waga brutto | 0,53 kg |
| Waga netto | 510g |
| Rodzaj | Ø 28 + 25 mm aluminium |
| Wymiar pakowania | 110×10×4cm |
| Materiał | Aluminium |
| Zakres rozmiarowy | 120-200 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się