Rurki kij teleskopowy przedsionka dwuczęściowy EasySystem 120-200cm ø 25mm
Opis
Zapewnia idealne dopasowanie i optymalne napięcie markizy.
Dane techniczne
| Producent | Linia aluminiowa |
| Nazwa pomocnicza | Pręt 2 części |
| Waga brutto | 0,51 kg |
| Waga netto | 500g |
| Rodzaj | Ø 25 + 22 mm aluminium |
| Wymiar pakowania | 104 × 10 × 4 cm |
| Materiał | Aluminium |
| Zakres rozmiarowy | 120-200 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się