Rurka uszczelniająca GT 500
Opis
Jako nadmuchiwany fartuch podłogowy, rura uszczelniająca GentleTent GT uszczelnia spodnią część markizy przyczepy kempingowej lub przyczepy kempingowej przed wiatrem i brudem. Solidny wąż jest umieszczany pod pojazdem i napompowany. Nadaje się do podwozia o wysokości do 42 cm, dostępny w czterech długościach.
Materiał: Podwójny Ripstop PES, TPU
< p>Zalety:- prosta konstrukcja
- skuteczna ochrona przed wiatrem
- skuteczna bariera ucieczkowa dla psów
Dane techniczne
| Producent | Gentletent ltd |
| Marka | Delikatny namiot |
| Nazwa pomocnicza | Rurka uszczelniająca gt |
| Waga brutto | 5,25 kg |
| Waga netto | 4,7 kg |
| Kolor | Szary |
| Wymiar pakowania | 66,5 × 27 × 10 cm |
| Długość | 500.0 |
| Średnica | 40.0 |
| Materiał | Cordura |
| Materiał | Poliester pes |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się