Podstawki pod podpory narożne podkładki Froli
Opis
Płyty wsporcze zapobiegają ześlizgiwaniu się lub zapadaniu podpór do podnoszenia, bloków podporowych, nóg podporowych przyczep kempingowych, stojaków motocyklowych i masztów namiotu na śliskim lub miękkim podłożu. Odporny na promieniowanie UV i zimno. Zakres dostawy: 4 płyty nośne, 1 torba transportowa.
Dane techniczne
| Producent | Froli |
| Długość | 17.0 |
| Marka | Froli |
| Nazwa pomocnicza | Płyty nośne |
| Szerokość | 17.0 |
| Waga brutto | 1 kg |
| Waga netto | 1 kg |
| Wysokość | 1.7 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiar pakowania | 17,5 × 17,5 × 6,5 cm |
| Ładowność | 1 tona |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się