Podnośnik okna ramię siłownik Lewy 275mm Click
Opis
Polyfix, system szybkiego montażu. Śruby i rozpórki można przymocować do okna bez śrub za pomocą adapterów, które zostały już wstępnie zmontowane przez Polyplastic.
Dane techniczne
| Producent | Poliplastik |
| Marka | Poliplastik |
| Nazwa pomocnicza | Wystawa w oknie |
| Waga brutto | 0,1 kg |
| Waga netto | 100 gramów |
| Wymiar pakowania | 29,3 × 5,1 × 4,2 cm |
| Długość | 300.0 |
| Strona | Lewy |
| Otwór montażowy | 20mm |
| Regulacja | 5x |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się