Elektryka

Elektryka to nieodłączny element naszej codzienności. Właściwie jej brak jest w dzisiejszych czasach niewyobrażalny również podczas wypoczynku. Zasilanie elektryczne, oświetlenie, akumulatory i ładowarki pozwalają na kontakt ze światem i mobilność. Ładujemy wszystko co posiada zasilanie od szczoteczek do zębów, telefonów, laptopów po samochody. W karawaningu elektryka ma szczególne znaczenie i również sprawdza się w każdej chwili. Pozwala na oświetlenie przyczepy kempingowej, kampera czy przedsionka. Swobodne korzystanie z mediów podczas wypoczynku na kempingu. Zasilanie elektryczne pozawala na usprawnienie każdej czynności od korzystania z urządzeń codziennego użytku po np. manewrowanie przyczepą za pomocą movera na polu kempingowym.

Oświetlenie pojazdu

Oświetlenie pojazdu jest wymagane do poruszania się po wszystkich drogach na świecie. Jego jakość jest bardzo ważna dla prawidłowej widoczności kampera, przyczepy kempingowej lub auta. Odpowiednie oznakowanie pojazdu i sygnalizacja wykonywanych  manewrów przyczepą, zestawem pojazdów, samochodem lub kamperem zapewnia bezpieczeństwo i spokojną podróż, a co za tym idzie komfort i przyjemność jazdy. Dlatego warto postawić na produkty najlepszej jakości, w naszej ofercie proponujemy oświetlenie znakomitych firm jak Jokon i Hella.

Multimedia

Czas na kempingu, w drodze, a nawet w lesie umilą każdemu, kto wybiera się na wypoczynek multimedia. Dostęp do techniki i mediów jest nie tylko kwestią przyjemności. Często jest to już konieczność. Pozwala na funkcjonowanie kiedy wybieramy się na kemping pracując zdalnie. Dostęp do tv, internetu, a przede wszystkim prądu jest konieczny, aby móc korzystać z dobrodziejstw technologii.

Fotowoltaika

Wszyscy karawaningowcy kochają naturę i środowisko, o które należy dbać. Dlatego coraz bardziej popularne stają się systemy solarne pozwalające na czerpanie z odnawialnych źródeł energii nie tylko w domach, ale także w naszych mobilnych mieszkaniach, w kamperach i przyczepach. Ten rodzaj pozyskiwania energii pozwala na swobodną realizację planów wycieczkowych, bez konieczności posiadania dostępu do energii elektrycznej. Dzięki fotowoltaice można swobodnie zatrzymać się na każdym kempingu, działce, czy w lesie.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl