Osłona przeciwwietrzna kuchenek HPV
Opis
Klasyczna osłona przeciwwiatrowa do kuchenek kempingowych
Pozwala to na jeszcze bardziej wszechstronną ochronę kuchenki przed wiatrem. Składany model dobrej jakości. Za pomocą osłony przeciwwiatrowej moc grzewcza lub czas palenia się kuchenki lub grilla znacznie się zwiększa. Czasami gotowanie jest możliwe tylko z wiatrochronem i znacznie poprawia się bezpieczeństwo. W przypadku silnych podmuchów należy jednak również zabezpieczyć osłonę przed wiatrem. W 2 rozmiarach. Z oddzielną podstawą do ochrony półki.
Do kuchenek dwupalnikowych
Dane techniczne
| Producent | Hpv |
| Długość | 35.0 |
| Marka | Hpv |
| Nazwa pomocnicza | Kuchenka kempingowa z wiatrochronem |
| Szerokość | 55.0 |
| Waga brutto | 1,5 kg |
| Waga netto | 1,2 kg |
| Wysokość | 30.0 |
| Wymiar pakowania | 56 × 36,5 × 2 cm |
| Materiał | Aluminium |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się