Osłona chroniąca przed słońcem Światło dla Mercedesa Sprintera budowanego od 03/2018
Opis
Dane techniczne
| Producent | Namioty wigo |
| Marka | Wi-go |
| Nazwa pomocnicza | Letnia mata light |
| Waga brutto | 1,2 kg |
| Waga netto | 350g |
| Kolor | Srebro |
| Wymiar pakowania | 0×28×20cm |
| Materiał | 100% polieterosulfon |
| Model maszyny | Mercedes-benz sprinter w907/w910, wszystkie modele, 06.2018 - ... |
| Rok budowy | 2018/03 – |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się