Okno dachowe Remis Remitop Vario II 70x50 korba
Opis
REMItop Vario II imponuje wysoką jakością materiałów i obróbki, wzornictwem i sprawdzoną funkcjonalnością. Z przyciemnianymi szybami izolacyjnymi, beżową ramą zewnętrzną i ramą wewnętrzną w kolorze złamanej bieli.
- Okapy dachowe z korbą ręczną wymagają zestawu wsporników mocujących
- Wysoki kąt otwarcia, możliwość uchylania i przesunięty do 60 °
- Instalacja w poprzek lub wzdłuż
- proste i bezpieczne blokowanie
- płaska konstrukcja, usprawniona i cicha
- zintegrowany system zaciemniający i owadobójczy
- wersja standardowa bez oświetlenia
Dane techniczne
| Producent | Remis |
| Marka | Remis |
| Nazwa pomocnicza | Okap dachowy remitop vario ii |
| Waga brutto | 11,2 kg |
| Waga netto | 8,6 kg |
| Rodzaj | 700x500mm |
| Wymiar pakowania | 97,5 × 69 × 17 cm |
| Wysokość nad dachem | 110mm |
| Wariant | Korba |
| Grubość dachu | 24-55mm |
| Rozmiar pokrywy | 640x825mm |
| Wymuszona wentylacja | ✓ |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się