Okno dachowe 960×655 Dometic Heki 3 Plus 96x65
Opis
Okno dachowe Dometic Heki 3plus zapewnia przyczepie kempingowej lub przyczepie kempingowej dodatkowy komfort. Moskitiera wykonana z czarnej gazy przepuszcza świeże powietrze i zatrzymuje owady. Rama wykonana jest z solidnego, odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa. Podwójnie plisowana roleta Duette o strukturze plastra miodu jest montowana z boku, aby chronić Cię przed słońcem. Z bezpiecznym systemem zamykania zapewniającym absolutny spokój ducha.
- Pasek wykonany z podwójnie plisowanego materiału o strukturze plastra miodu
- Zasłona o strukturze plastra miodu Duette
- Moskitiera wykonana z plisowana czarna gaza
- podwójna szyba akrylowa
- bezstopniowe otwieranie korbą
- max. Kąt otwarcia: 70°
- Możliwe grubości dachu: 33 - 60 mm
Dane techniczne
| Producent | Dometic |
| Marka | Dometic |
| Nazwa pomocnicza | Świetlik heki 3plus |
| Waga brutto | 16 kg |
| Waga netto | 15kg |
| Rodzaj | Heki 3plus |
| Wymiar pakowania | 112×82×21 cm |
| Rodzaj pojazdu | Samochód kempingowy, przyczepa kempingowa |
| Grubość dachu | 25-32mm |
| Wymuszona wentylacja | – |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się