Okno dachowe 50x70 Dometic Midi Heki białe korba uszczelka
Opis
Świeże powietrze i światło w Twoim pojeździe! Ta ulepszona wersja okna dachowego Midi Heki Style oferuje lepsze funkcje bezpieczeństwa, lepszą aerodynamikę, lepszy wygląd i mniej konserwacji. Sprawdzone zalety, takie jak zasłona zaciemniająca, moskitiera czy bezproblemowe czyszczenie zapewniają wysoki poziom komfortu i wygody podczas podróży.
- zoptymalizowana aerodynamika - poziom hałasu do 20% (3 dB) ) niższy li>
- Dzięki nowemu kształtowi mniej brudu osadza się między dachem a kopułą
- Zawias i zamek są zintegrowane z ramą i zapewniają większe bezpieczeństwo i stabilność mechaniczną
- Oddzielnie regulowane ekrany zaciemniające i przeciw owadom
- Dobrze izolowana kopuła z podwójnym przeszkleniem akrylowym
- Wersja ze sztangą: 3 pozycje blokowania i maks. kąt otwarcia 45°< li>Wersja z korbą: bezstopniowa, maks. kąt otwarcia 60°
- Grubość dachu: 30 - 34 mm, możliwa również 25 - 29 mm i 35 - 60 mm
- Rama zewnętrzna: RAL 9010 (czysta biel) lub RAL 7016 (szary)
Dane techniczne
| Producent | Dometic |
| Marka | Seitz |
| Nazwa pomocnicza | Świetlik w stylu midi heki |
| Szerokość | 617.0 |
| Waga brutto | 10,7 kg |
| Waga netto | 8,5 kg |
| Wysokość | 82.0 |
| Kolor | Czysty biały |
| Rodzaj | Styl midi heki |
| Wymiar pakowania | 92×70×23 cm |
| Długość | 858.0 |
| Wariant | Korba |
| Rodzaj pojazdu | Samochód kempingowy, przyczepa kempingowa |
| Grubość dachu | 30-34mm |
| Wymuszona wentylacja | – |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się