Okno dachowe 50x50 TL4 właz luk świetlik
Opis
Podwójny okap TL4 z atestem TÜV. Uszczelka labiryntowa zapobiega przedostawaniu się śniegu i wody deszczowej. Możliwość ustawienia ze wszystkich stron, gradacje również w milimetrach. Z 4 indywidualnymi wystawcami.
Dane techniczne
| Producent | Pęknięcia |
| Marka | Pęknięcia |
| Nazwa pomocnicza | Okap dachowy tl4 |
| Waga brutto | 6,3 kg |
| Waga netto | 5,2 kg |
| Wymiar pakowania | 60×60×16 cm |
| Wysokość nad dachem | 11 cm |
| Grubość dachu | 30-40mm |
| Rozmiar pokrywy | 600x600mm |
| Wymuszona wentylacja | ✓ |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się