Okno dachowe 40x40 Roleta Moskitiera MPK Luk Szare
Opis
Kolor stelaża: szary
Dane techniczne
| Producent | Mpk |
| Marka | Mpk |
| Nazwa pomocnicza | Okap dachowy mpk model 42k |
| Waga brutto | 2,5 kg |
| Waga netto | 2,4 kg |
| Kolor | Szary |
| Rodzaj | Model 42k |
| Wymiar pakowania | 47×47×15cm |
| Wysokość nad dachem | 91mm |
| Grubość dachu | 24-56mm |
| Rozmiar pokrywy | 480x480mm |
| Wymuszona wentylacja | ✓ |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się