Okno dachowe 40x40 duży daszek roleta MPK szare
Opis
Okap dachowy z dużym kapturem, rama wewnętrzna z roletami kombinowanymi, zawiasy z zamkiem.
Kolor stelaża: szary
Dane techniczne
| Producent | Mpk |
| Marka | Mpk |
| Nazwa pomocnicza | Okap dachowy mpk model 46k |
| Waga brutto | 3,6 kg |
| Waga netto | 2,9 kg |
| Wysokość | 92.0 |
| Kolor | Szary |
| Rodzaj | Model 46k |
| Wymiar pakowania | 58 × 58 × 16 cm |
| Wysokość nad dachem | 92mm |
| Grubość dachu | 24-56mm |
| Rozmiar pokrywy | 560x560mm |
| Wymuszona wentylacja | ✓ |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się