Okno dachowe 40x40 Dometic Mini Heki S gr, 23–42mm
Opis
To małe okno dachowe Dometic Mini Heki S z wymuszoną wentylacją wpuszcza dużo światła do wnętrza pojazdu. Roleta zaciemniająca i moskitiera są przymocowane do wewnętrznej ramy i można je osobno regulować. Można go łatwo przesunąć w jedną z pięciu możliwych pozycji za pomocą uchwytów.
- Ramka wewnętrzna z zaciemnieniem i moskitierą
- Łatwa obsługa za pomocą uchwytów
- Kopuła z łatwą powłoką akrylową
- Pozycje blokowania: 5
- Zaciemnianie: pojedynczo plisowane
- Moskitiera: pojedynczo plisowana
- Kolor ramy: RAL 9001 ul>
Dane techniczne
| Producent | Dometic |
| Marka | Seitz |
| Nazwa pomocnicza | Świetlik mini heki s |
| Waga brutto | 3,4 kg |
| Waga netto | 3kg |
| Rodzaj | Mini heki |
| Wymiar pakowania | 54 × 54 × 20 cm |
| Rodzaj / model | Mini heki |
| Rodzaj pojazdu | Karawana |
| Grubość dachu | 23-42mm |
| Wymuszona wentylacja | ✓ |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się