Okno dachowe 40x40 Dometic Midi Heki went 43–60mm
Opis
Świetliki Mini Heki Style zapewniają mnóstwo światła dziennego i świeżego powietrza. Okna wyposażone są w podwójne szyby akrylowe i można je otwierać w trzech różnych pozycjach za pomocą praktycznej dźwigni ręcznej. W komplecie roleta i moskitiera.
- Ramka wewnętrzna z zaciemnieniem i moskitierą
- Wygodna obsługa kopuły szklanej z systemem uchwytów li>
- Kopuła z podwójną powłoką akrylową
- z wymuszoną wentylacją
- Pozycje blokowania: 3
- maks. Kąt otwarcia: 50°
- Zaciemnianie: pojedynczo plisowane
- Moskitiera: pojedynczo plisowana
- Kolor ramy: RAL 9001
Dane techniczne
| Producent | Dometic |
| Marka | Seitz |
| Nazwa pomocnicza | Świetlik w stylu mini heki |
| Waga brutto | 4,28 kg |
| Waga netto | 3kg |
| Rodzaj | Styl mini heki |
| Wymiar pakowania | 54 × 54 × 20 cm |
| Rodzaj pojazdu | Samochód kempingowy, przyczepa kempingowa |
| Grubość dachu | 43-60mm |
| Wymuszona wentylacja | ✓ |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się