Okno dachowe 40x40 Dometic Mini Heki kamper przyczepa wentylacja
Opis
Okno dachowe Dometic Mini Heki Style 40x40 z wymuszoną wentylacją
Każdy pojazd natychmiast staje się przyjemniejszy! Mimo niewielkich, standardowych wymiarów okna dachowe Mini Heki zapewniają optymalną ilość światła. Oba modele mają lekko przyciemnioną, aerodynamiczną szklaną kopułę. W modelu Mini Heki Style zastosowano podwójną warstwę szkła z możliwością otwierania w trzech różnych pozycjach (w tym przystosowanej do złych warunków atmosferycznych). Model Mini Heki S z pojedynczym przeszkleniem można otwierać na wszystkie strony za pomocą uchwytów. Okna dachowe Mini Heki są wyposażone w pojedynczą, plisowaną roletę zaciemniającą i moskitierę.
Co zawsze chciałeś wiedzieć o świetlikach dachowych?
ABS - wytrzymałe, stabilne termicznie tworzywo sztuczne, które można łatwo kształtować podczas obróbki.
Kąt otwarcia - odnosi się do maksymalnego kąta, pod jakim można otworzyć świetlik.
Grubość montażu - tylko wtedy, gdy grubość dachu pojazdu i wysokość ramy świetlika pasują do siebie, można go prawidłowo zamontować.
Moskitiera - lekka, półprzezroczysta tkanina. Używana jako moskitiera.
Roleta plisowana - w tym przypadku odnosi się do rolety, w której fałdy są trwale wprasowane w tkaninę w ściśle określonych odstępach.
Polistyren - materiał termoplastyczny, znany również jako Styropor® lub Styrodur®, gdy jest spieniony.
Wymuszona wentylacja - stała wymiana powietrza, zwłaszcza podczas jazdy, zapobiegająca gromadzeniu się spalin wewnątrz pojazdu. Często towarzyszy temu hałas unoszący się w powietrzu.
Świetliki Mini Heki Style zapewniają mnóstwo światła dziennego i świeżego powietrza. Okna są wyposażone w akrylowe podwójne szyby i można je otwierać w trzech różnych pozycjach za pomocą wygodnej dźwigni ręcznej. W zestawie znajduje się roleta i moskitiera.
Rama wewnętrzna z roletą zaciemniającą i moskitierą
Wygodna obsługa szklanej kopuły z systemem uchwytów
Kopuła z podwójną powłoką akrylową
Z wymuszoną wentylacją
Pozycje zaczepu: 3
Maks. kąt otwarcia: 50°
Zaciemnienie: pojedyncze
Moskitiera: pojedyncza plisowana
Kolor ramy: RAL 9001
Świetliki Mini Heki Style zapewniają mnóstwo światła dziennego i świeżego powietrza. Okna wyposażone są w podwójne szyby akrylowe i można je otwierać w trzech różnych pozycjach za pomocą praktycznej dźwigni ręcznej. W komplecie roleta i moskitiera.
- Ramka wewnętrzna z zaciemnieniem i moskitierą
- Wygodna obsługa kopuły szklanej z systemem uchwytów
- Kopuła z podwójną powłoką akrylową
- z wymuszoną wentylacją
- Pozycje blokowania: 3
- maks. Kąt otwarcia: 50°
- Zaciemnianie: pojedynczo plisowane
- Moskitiera: pojedynczo plisowana
- Kolor ramy: RAL 9001
Dane techniczne
| Producent | Dometic |
| Marka | Seitz |
| Nazwa pomocnicza | Świetlik w stylu mini heki |
| Waga brutto | 4,26 kg |
| Waga netto | 3kg |
| Rodzaj | Styl mini heki |
| Wymiar pakowania | 54 × 54 × 20 cm |
| Rodzaj pojazdu | Samochód kempingowy, przyczepa kempingowa |
| Grubość dachu | 25-42mm |
| Wymuszona wentylacja | ✓ |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się