Okno dachowe 28x28 VisionVent S eco z roletą
Opis
- duży okap z przydymionego szkła
- można zamontować z czterech stron
- składana rama z siatki, biała
Okap dachowy można go ustawić pod kątem ze wszystkich stron i nieco podnieść. Ale nie otwieraj go do końca, otwiera się ok. 5 cm, tyle, ile mierzą wystawcy teleskopowi.
W całej podniesionej pozycji jest to 45 mm, mierzone od ramy do maski.
Podniesiony na boki ma 50 mm, mierzony od ramy do maski.
Dane techniczne
| Producent | Mpk |
| Marka | Mpk |
| Nazwa pomocnicza | Visionvent s eco |
| Waga brutto | 2kg |
| Waga netto | 1,5 kg |
| Wysokość | 80.0 |
| Kolor | Biały |
| Wymiar pakowania | 41,6 × 39,5 × 13,5 cm |
| Wysokość nad dachem | 80mm |
| Wariant | Z roletą |
| Grubość dachu | 24-46mm |
| Rozmiar pokrywy | 380x395mm |
| Wymuszona wentylacja | ✓ |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się