Ogrzewanie postojowe gaz Truma VarioHeat eco Webasto
Opis
Kompaktowe grzejniki Truma do przyczep kempingowych, przyczep kempingowych i furgonów.
Truma VarioHeat eco i Truma VarioHeat comfort są identyczne pod względem wielkości, ale mają różne moce. Kompaktowa konstrukcja umożliwia elastyczną instalację obu wariantów w pojeździe bez utraty przestrzeni magazynowej. Truma E-Kit dodaje grzałkę elektryczną do Truma VarioHeat. Oba urządzenia są sterowane za pomocą panelu obsługi Truma CP plus VarioHeat lub aplikacji Truma App.
Truma CP plus VarioHeat
Za pomocą cyfrowego panelu obsługi iNet- odpowiednie urządzenia mogą być kontrolowane i monitorowane. Ergonomiczna konstrukcja i intuicyjna obsługa ułatwiają ustawienie żądanych funkcji. Więcej informacji na temat systemu iNet można znaleźć na stronie www.truma.com/de/de/inet/ lub za pomocą kodu QR.
Zakres dostawy: Długość kabla 6 m , czujnik temperatury pomieszczenia , wspornik montażowy i akcesoria do podłączenia elektrycznego
WSKAZÓWKA: Truma E-Kit (nr art.: 309/599 nie wchodzi w zakres dostawy) dodaje grzałkę elektryczną do rozszerzonego Truma VarioHeat.
Dane techniczne VarioHeat eco:
Nominalna moc grzewcza
Poziom 1 – 1300 W | Poziom 2 - 2800 W
Natężenie przepływu powietrza
Poziom 1 - 75 m³/h | Poziom 2 - 155 m³/h
Zużycie gazu (propan/butan)
Poziom 1 - 100 g/h | Poziom 2 — 220 g/h
Pobór mocy (12 V)
Poziom 1 — 0,65 A | Etap 2 — 2,75 A
Po zerwaniu lub uszkodzeniu plomby zabezpieczającej zwrot nie jest możliwy.
Dane techniczne
| Producent | Uraz |
| Długość | 24.8 |
| Marka | Uraz |
| Nazwa pomocnicza | Ogrzewanie truma varioheat |
| Waga brutto | 7,3 kg |
| Waga netto | 6,6 kg |
| Wysokość | 12.3 |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Varioheat eco |
| Wymiar pakowania | 53×37×15,5 cm |
| Długość | 38.0 |
| Długość kabla | 6 mln |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się