Obejma motylkowa stelaża system Easysystem
Opis
Nadaje się do easysystem.
Dane techniczne
| Producent | Linia aluminiowa |
| Marka | Alu-line |
| Nazwa pomocnicza | Oczko z zaciskiem |
| Waga brutto | 0,1 kg |
| Waga netto | 91g |
| Rodzaj | Ø22mm/19-22mm |
| Wymiar pakowania | 12 × 10,3 × 3,1 cm |
| Materiał | Plastik, stal |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się