Noga stolika blatu stołu skladana rozsuwana 72–80cm
Opis
Składana noga T z górnym przegubem
Dane techniczne
| Producent | Lci włochy sr.l |
| Marka | Św. |
| Nazwa pomocnicza | Składana noga podporowa typu t z górnym przegubem |
| Waga brutto | 1,02 kg |
| Waga netto | 1020g |
| Kolor | Srebro |
| Wymiar pakowania | 72 × 13,5 × 6,5 cm |
| Materiał | Aluminium |
| Zakres rozmiarowy | 728-800mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się