Narożniki nogi krzesła Crespo na rurę 25mm
Opis
Kąt crespo stopki.
Dane techniczne
| Producent | Van assendelft |
| Marka | Crespo |
| Nazwa pomocnicza | Kąt stopy |
| Waga brutto | 0,16 kg |
| Waga netto | 160g |
| Kolor | Antracyt |
| Wymiar pakowania | 19×14×7,5 cm |
| Rodzaj / model | Al/219, al/315, al/215-c, al/214, al/213, ap/231, r/209, r/215 |
| Średnica | 25.0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się